Ha lakásunk nem rendelkezik tágas fürdővel, be kell látnunk, hogy itt bizony dekorációnak nem sok hely marad. Épp ezért az első és legfontosabb szabály, hogy felesleges bútorokkal ne töltsük meg a fürdőt. Válasszunk inkább olyan szekrényeket, melyekben praktikusan tudjuk tárolni a nélkülözhetetlen dolgainkat: a kendőket és a mosakodó- és tisztítószereket. Emellett előnyös és esztétikus lehet, ha a polcokat és mosdókagylót felfüggesztjük. Ez a tágasság érzetét keltheti, csakúgy mint a nagy tükrök használata.
Emellett azt is jó tudni, hogy a kicsi fürdő is hajlamos könnyen kihűlni, ezért a falak és a padló burkolásához körültekintően válasszunk anyagot. Fontos, hogy a csempe legyen könnyen tisztítható és ellenálló a különféle karcokkal szemben. A különféle színekből válasszuk a világosabbakat, mivel ezek is megnyitják a teret, azonban figyeljünk arra, hogy a padlót ne töltsük meg felesleges dolgokkal, ugyanis ez is a fürdő szűkösségére hívja fel a figyelmet.
Hogy teret nyerjünk az amúgy nem túl nagy fürdőben, lehetőség szerint válasszunk inkább zuhanykabint a fürdőkád helyett. A konkrét tálcával rendelkező fülkék helyett napjainkban egyre divatosabbak a tálcával nem rendelkező kabinok, melyek amellett, hogy modern kinézetet kölcsönöznek fürdőnknek, még sok helyet is megspórolnak.
Amennyiben szem előtt tartod a Lebada szakértői által tolmácsolt tanácsokat, biztos lehetsz benne, hogy fürdődet a legokosabban használod ki. Ha pedig felújítás előtt állsz vagy csak szívesen vásárolnál néhány új dolgot, akkor mindenképp térj be a szaküzletbe, ugyanis az alkalmazottak készségesen válaszolnak minden kérdésedre és még dönteni is segítenek a nehéz kérdésekben.